Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Történt már valakivel ilyen?...

Történt már valakivel ilyen? Fölhívott egy férfi, hogy rendeltem 6 pizzát, hol lakom, adjam meg a címemet. Persze, elküldtem a búsba.

Figyelt kérdés

jan. 18. 18:05
 1/7 anonim válasza:
35%
Velem igen. Azóta a férjem. 40 éve
jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Volt. Felhívott egy futár, hogy itt kóvályog a pizzával és hová vigye pontosan. Azt nem mondta, hol kóvályog én meg nem mondtam, hogy hol lakom. Nem hitte el, hogy én nem rendeltem semmit és még én voltam a szemét. Aztán elfogyott a türelmem, leordítottam a fejét és kinyomtam a telefont.
jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom, valami új cigó trükk. Ha elcsábulsz a potya pizza hallatán és megadod a címedet, odamegy pár üres pizzásdobozzal, majd amikor beengeded, leüt és kirámolja a lakást.
jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2: Ja ugyanez, mocskos cék...
jan. 18. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha rendel valaki van cím , gratisba nem adnak pizzát de nem is rendelnek 6 ot mert átlag 3-4 ezer dbja plusz csomagolás .
jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hozzam egyszer , de evekkel ezelött...10 is lehet..gimiben volt par csaj aki utalt es rendeltek haza hozzam pentek este 5 pizzat.

Megmaradt bennem mert nemtudtam mit tegyek, feltem , kivettem anyu penztarcajabol a penzt kifizettem, aztan anyamek masnap meglattak hianyzik a penz csomo pizza a szobamban.


Elmondtam nekik es kideritettek nehezen a Pizzazoval a szamot es lebuktak a csajok. Iszonyu balhe volt. Ez ugy megaradt bennem. En persze halal egtem

jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valami ismerősöd szórakozott veled, hogy a címedre rendelt?
jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!