Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet Ausztriában Dörmit venni?

Lehet Ausztriában Dörmit venni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan országok, ahol Barni néven megtalálható, érdekelni, hogy ott is ez-e a helyzet. Ha nincs, milyen alternatíva van kint?

jan. 24. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Értem, hogy ez egy kérdés, de valamiért olyan érzésem van mintha ez egy szándékosan kreált hülyeség lenne mert az ember amikor külföldön van nem hinném, hogy pont arra gondolna, hogy ilyen felesleges dolgok kaphatóak-e.
jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

#1. nekem pl a gyerekem hiänyolja a Dörmit, ezert a nagyszülök vagy barätok szoktak neki hozni, ha jönnek lätogatoba ;)


egyebkent nem, nem ärusitjäk idekint, bär a kislänyom itteni barätnöi odäig vannak erte, szoval lenne letjogosultsäga :) alternativa nem jut eszembe igy hirtelen, mint irtam, mi otthonrol kapunk idönkent pär darabot.

jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában nincs dörmi,
jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet kapni .
jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat!
jan. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!