Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van az hogy minél...

Miért van az hogy minél drágább egy sajt annál rosszabb az íze?

Figyelt kérdés
jan. 28. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert az íztelen sajtokat szereted.
jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki szereti az intenzív ízű sajtokat és én sem szeretem mindegyiket, de sokszor ezekre a sajtokra inkább fűszerként kell tekinteni vagy inkább csak úgy rászórni valamire, mintsem magában enni. Teljesen más az ízvilága egy kék sajtnak és egy trappistának. Utóbbi szerintem kifejezetten íztelen, de például egy szendvicsbe elmegy, viszont Bolognai tetejére már nem tenném rá.
jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs így.
jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak tipp: mert az ízetlen, olcsó sajtokon nőttél fel te is, mint én, az volt A SAJT, aztán amikor már megengedhette magának az ember a drágábbakat persze, hogy fura/rossz volt az ízük.
jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
4. Bocs, a fura az rendben, de én nagyszerü, finom izeket találtam akkor:-)
jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
#5: Zömmel én is, de az ízesített sajtok között vannak, amiket egyszer kóstoltam és többet se fogok. Pl. pesztós, csalános, ilyesmi.
jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán egy olcsó utánzatot vettél, amit gyorsérleltek. A parmezánnal előszeretettel eljátsszák ezt a multik és persze, hogy rossz íze van.
jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem rosszabb az íze csak erősebb, intenzívebb amit te nem szeretsz.
jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tördelőként volt szerencsém sajtokról szóló cikken dolgozni. Ha láttad volna a képeket! Minél különlegesebbek és drágábbak voltak, annál rémisztőbben néztek ki. A szaguk is arányos lehet a küllemükkel. Az ínyenceknek viszont pont ez kell. Ibolyaillatú mégsem lehet.
jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
A drágább sajtok általában intenzívebb ízűek, ezért kevesebb kell belőlük, mint egy olcsóbból. Ha ugyanannyit teszel, túl erős lesz az íze, ami nem jó.
jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!