Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kóstolta már valaki az aldi-s...

Kóstolta már valaki az aldi-s étcsokoládét, ami most 220 forintba kerül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mennyi a kakaótartalma, és ízre mennyire jó a lidl-s 74%-oshoz képest, ha esetleg valakinek van összehasonlítási alapja.
febr. 2. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
[link] ha igazi étcsokira vágysz
febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a riquetre gondolsz akkor az 50 szazalek koruli es ezaltal ne is vard azt mint a lidls 74 szazalekostol.

Kb egy kutya a lidl fin carré csokikkal. Szemelyes izlesem h a lidl fin carre jobban izlik mint az aldi riquet de ez szibjektiv. Viszont ezektol az 50-55 koruli csokiktol abszolut ne vard azt mint a 74estol. Total mas. En sutikbe hasznalom foleg

febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: Ez gyakorlatilag kakaómassza. Minek vennék ennyi pénzért, ha lehet harmad áron is?


2.: [link]

Itt van, kinagyítottam neked. ÉN főképpen házi műzlihez, csokoládéval bevont mandulához (épp most rendeltem egy nagyobb mennyiséget), egyéb magvakhoz használnám. Mindig a tejcsokit szerettem jobban, étecsokit kb. alig ettem. Van tescos 52%-os most itthon. Azért vettem, mert olcsó, és kiakartam próbálni. A lidl-s 74%-os mennyivel keserűbb? Úgy emlékszem, hogy kb. az is ugyanannyira keserű, mint ez a tesco-s, az lehetséges (már nagyon régen ettem lidl-s étcsokit)? Át is akarok állni egyébként a tejcsokiról az étcsokira, mert az egészségesebb. Esetleg a lidl 74%-os annyival keserűbb, amennyivel magasabb a kakaótartalma, vagy hogy van ez?

febr. 3. 00:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mértékkel egyik sem egészségesebb a másiknál. Max a 85 százalék felettiek.

A 74 szazalekos joval keserubb, tibb kakao leveseb cukor. De hkgy ebbol te mennyit erzekelsz az egyeni dolog.

Az 50 szazalek koruliek mind ugyanazok. Ha bevonashoz kell akkor sokkal jobban olvad es higabbra olvad a magasabb kakaotartalmu

febr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!