Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hova jártok bevásárolni?

Hova jártok bevásárolni?

Figyelt kérdés

Élelmiszert én pl Lidlben és Aldiban leginkább, de sokszor a Tescóban is megfordulok, mert ha valami nem sajátmárkásra vágyom, akkor az első két helyen ritkán vagy egyáltalán nem tudom elérni (felvágottak, virslik, édességek, stb)

Tisztító és tisztálkodási szereket pedig az EcoFamilyben, árban nekem ez a legmegfelelőbb.

Más is ennyi helyre jár, vagy sikerült megtalálni az aranyközéputat? Van valami jól bevált üzlet, ahol minden egy helyen elérhető, és árban sem elrugaszkodott?



márc. 21. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szomszédos telken van Lidl, Spar úgyhogy javarészt ez a kettő élelmiszerben.

Tisztasági szerek pedig Rossmann.

márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Spar, Penny, Aldi, Ecofamily, Müller, ilyen sorrendben

Ritkán Tesco, Interspar.

Lidl nem vált be.

márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Coop, Spar, Lidl, Interspar, Ecofamily, Rossmann, Tesco
márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aldi + dm, ezek vannak fél óra autóúton belül. Ha valamit sehogy nem sikerül innen beszerezni, akkor spar.
márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak Aldiba, illetve néha Rossmann, mert az van még nem messze. Nekem annyit nem ér az, hogy máshol olcsóbb, hogy időt pazaroljak a messzebbre mászkálással, tekintve, hogy az Aldi így is elég olcsó, Rossmannban meg megnézem az akciókat, ha jó áron van valami, lehet megveszem előre akkor is, ha még van otthon.
márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lidl. A szomszédban van, de pár percen belül van Aldi, Penny, Spar.

Tescó kicsit messzebb.

márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször Aldi, Lidl, Eco family, néha Auchan (ott általában akciósat, mert teljes áron nagyon drága).


Tescot messziről kerülöm, nálunk nagyon putri lett, alig van benne valami, az is aranyáron.


Tisztálkodási szereket Rossmannban szeretek vásárolni, rossmann+ kártyára nagyon jó áron lehet kifogni, illetve mosószert, öblítőt, mosogatógép tabit sokszor webshopokon keresztül vásárolom, szuper akciós áron.

márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Spar és Rossmann mert ezek vannak hozzám a legközelebb
márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bevásárolni legtöbbször a Lidlben, és az Aldiban szoktunk, ez a két kedvenc. Ezenkívűl apróságokért, vagy ami éppen akciós a pennybe szoktunk beugrani, mert az van közel.Ezenkívűl néha a Sparba is beugrunk, mert ott elégge kedveljük a pékárut.A tescoba járunk a legkevesebbet.Ezenkívűl tisztitó és tisztálkodási szereket az Ecofamilyben vagy a Rossmanban vesszük meg többnyire, illetve némely dolgot mostanság a DMben.
márc. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legtöbbször Lidl-be és Spar-ba járok, de nagy ritkán egyszer-egyszer betévedek Tesco-ba is (bár én annyira nem szeretem). Tisztaságit és kávét Ecofamily-ben szoktam venni.
ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!