Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Találtam egy 2009-es lejárati...

Találtam egy 2009-es lejárati idejű paradicsomos halkonzervet a szekrény mélyén. Kuka, vagy fel merjem bontani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon válogatós, szóval ha még jó lehet és nem penészes, akkor megenném, de szerintetek milyen?:/ nem lesz tőle gyomorrontásom?

2012. jún. 2. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én olyan olajos halat ettem ami csak pár hónapja volt lejárva de az íze nagyon fura volt..imádom a halkonzervet de azt nem tudtam megenni..


Szóval ha már 3 éve lejárt ne edd meg..Úgyse tudnád

2012. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!
2012. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Úgy látszik, most van a paradicsomos halkonzerv lelésének ideje, én is a napokban találtam egy pár éve lejártat. Meg akartam enni, de borzalmas szaga volt... Próbáld ki, de nagy reményeket azért ne fűzz hozzá.
2012. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, akár fel is bonthatod! De felbontás nélkül is a kukába dobhatod, akkor legalább nem szagosodik nálad addig, míg lekerül az utcai szemétgyüjtőbe.
2012. jún. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne bontsd fel. lehet, hogy amint belevágod a konzervnyitót, szemen spriccel. annyit nem ér, hogy öblögesd a szemed, és takaríts.
2012. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!