Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha diétázok ezt megengedhetem...

Ha diétázok ezt megengedhetem magamnak?

Figyelt kérdés
Zöldséges rizotto a holnapi menü nálunk. Arra lennék kiváncsi,hogy ha diétázom ( sok zöldség,natúr csirkemell,halak,gyümölcsök, kevés szénhidrát, sok fehérje) és napi szinten 40 percet tornázok(aerobic), akkor ehetek e nyugodt szívvel a rizottoból, ami nálunk fehér rizsből, zöldségkeverékből és ketchup keverékéből áll?

2013. jan. 8. 20:54
 1/6 anonim válasza:

én kihagynám - de számomra nem is csábító.

akkor már inkább 1 szelet csokitorta:-D

2013. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát az is számít hogy mikor eszed, pl. szerintem este már ne edd, viszon ebédre simán megengedheted magadnak!.

Am. Sok sikert! :)

2013. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért a csokitorta egy kicsit más, ha már itt tartunk :) nem mintha nem imádnám a csokit meg a tortát is :D de most ezeket nélkülözöm, mert úgyérzem ez kell nekem :) egyébként meg köszönöm :)
2013. jan. 8. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megengedheted magadnak. Napi torna mellett sokat megengedhetsz magadnak, megvonások nélkül ehetsz, és fogysz. Én is így csinálom, boldog, kiegyensúlyozott vagyok mellette, hiszen semmit nem tagadok meg magamtól. :)
2013. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehetsz nyugodtan.


Egyébként ez az este már ne egyél egy egyszerű baromság. Teljesen mindegy, hogy este vagy délben eszik-e az ember, a kalóriatartalaom ugyanannyi marad.

2013. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a kalória igen, de a szénhidrátot nem mindegy hogy este vagy délben visszük be szervezetunkbe.
2013. jan. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!