Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek mennyi ideig lesz...

Anowind kérdése:

Szerintetek mennyi ideig lesz ilyen drága, szinte majdnem minden, kis hazánkban?

Figyelt kérdés

- "Most elképesztő alacsony áron" - Nem kicsit pofátlanság ezt állítani, mikor mindenki tudja, milyen drága Magyarországon minden? Elsősorban az élelmiszerekre gondolok, hiszen enni-inni kell! El sem tudom mondani, hogy mit gondolok mikor a fentebb olvasható sorokat olvasom egy áruház reklámújságjából.


- Most mondanám, hogy akkor vegyük az eggyel silányabb termékeket. De szerintem még a "noname" (neve sincs) márkák is rohadt drágák! Mit gondoltok?


- Miért kell ilyen magasnak lennie az áfának? Lassan az áfa magasabb mint a termék amit maga ér!


Véleményeket szívesen várok ezzel kapcsolatban! De lehet, hogy én látom rosszul a helyzetet :) Akkor viszont felvilágosítást kérek.


24/F



2013. jan. 26. 12:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Bírom a sok esetben 8 általánost végzett amatőr, önjelölt közgazdászokat, pénzügyi szakértőket, jogászokat meg orvosokat, akik csak spontán, amatőr szinten értenek a gazdasági folyamatokhoz, pénzügyekhez, egészséghez, betegséghez, szuperokos kockaagyú, oda nem való okosságaikat írják végeláthatatlan sokorokban! Végzettségük : Gázvezeték-szerelő :)))))
2023. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!