Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Titeket is felfúj a zabpehely?...

Titeket is felfúj a zabpehely? Eszméletlen mit művel velem, egésznap szellentenem kell tőle, szinte minden percben és fáj a hasam. Hozzászokom valaha is?

Figyelt kérdés
Mitől van ez?
2013. máj. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől van? Hát a zabpehelytől. Hogy hozzászoksz-e azt mi honnan a lócitromból tudjuk. Engem nem fúj fel, de vegyél inkább valami normális zabpelyhet, és ne a párszázforintost tesco-st, ha az is felfüj akkor ne egyél több ilyesmit és probléma megoldva.
2013. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem.

Én a tejtől vagyok így.

2013. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A felfúvódást a vastagbélbe kerülő nagymennyiségű rost okozza . Ha túl gyorsan akartad magad rászoktatni a zabpehelyre , akkor előfordulhat ez a szimptóma . Javaslom , hogy ha zabpelyhet fogyasztasz , akkor először zabkása formájában tedd ezt , ez segíteni szokott . Ánizs , kömény , kamilla , koriander, édeskömény ( vagy-vagy , nem egyszerre ) bevitellel csökkentheted a felfúvódásodat .
2013. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BuuBoci válasza:
46%

Első: a zabpehely az zabpehely. tökmindegy, hogy mennyiért veszed...

Kérdező! Nekem is szokott emiatt fájni a hasam (nem a zabpehely, hanem a felfúvódás miatt), vegyél Espumisant, kajálás közben (nekem pl délután fele szokott fájni a hasam, szóval ebéd/uzsi közben veszem be) vegyél be 1-2 szemet.

2013. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: "Első: a zabpehely az zabpehely. tökmindegy, hogy mennyiért veszed..."

Hát nem igazán, velem már történt meg hogy az olcsó zabehelytől fájt a belem :-) a normális nestlé pelyhektől meg nem.

2013. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoljátok, hogy a tiszta étkezésnek pont az a lényege, hogy látod amit megeszel ellentétben a feldolgozott élelmiszerekkel?Amikor megveszem a zabot,azon látom hogy zab,amikor megveszem az olcsó, nem ízesített tonhal darabkákat azon is látom hogy tonhal.Vagy zabpehely is lehet úgymond silány hamísítvány?
2013. máj. 21. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!