Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » SEGÍTSÉG MINDENKI - Finom,...

SEGÍTSÉG MINDENKI - Finom, normális kenyeret keresek! Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Undorító, elrághatatlan héjú, morzsálódó gumikenyerek. Ezeket a sz.arokat lehet mindenhol kapni. Megveszed, jónak tűnik (vagy má a polcon is gumi), de mikor beleharapsz egy szeletbe, kihúzza kb. az összes fogadat...Ismerős?


Volt egy fajta (Kerek kenyér a Manna üzletekben) amit sokáig vettem, mert jó volt, de már jó ideje nincs. Én nem eszek kenyeret, de a család többi tagja igen.


Szemléltetem, miért olyan bosszantó a probléma. Rendszeresen kilátogatok Lengyelországba. Ott akárhol veszek egy kenyeret, napokkal később is max. száraz, de jó ízű, nem porlik, nem nyúlik, egyszerűen finom kenyér! Itt meg?! Ez nem kenyér, ez Hubba-bubba.


Amiket próbáltam:

Sparos fehér, félbarna, parasztkenyér.

CBA fehér kenyér és az ott kapható Vecsési kenyér.

Calypso félbarna.

Lidl-es parasztkenyér.



2013. aug. 2. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor jársz a legjobban ha otton csinálsz magadnak :

Én erröl honlapról tanultam nagyon sok mindent : Eddig bármit kiprobáltam minden finom volt ,és pontosan van a recept megadva .. Elöször én féltem a kenyér sütéstöl ,és dagasztástol ,de simán ment .. Ma már nem veszek bolti kenyeret : Kenyér sütő gépem ,és kemencém sincs még finom minden .

[link]

2013. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, sütök is néha kenyeret(önfényezés nélkül mondom, hogy az finom és olyan, mint a lengyel), de nincs erre mindig időm. Igaz, én gép nélkül csinálom, kézzel dagasztom és sütőben sütöm ki...
2013. aug. 2. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a pekár félbarna és a pekár magkeverékes szeletelt kenyeret szeretem, meg még a Cakaj üzletben van nagyon fincsi szeletelt kenyér.Bár én csabai vagyok, felétek nem tudom, lehet-e kapni ezeket.
2013. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi CBA-s 3 magvas kenyeret szoktunk venni, azt szeretjük nagyon. Előre szeletelt, kívül belül magokkal gazdagítva.
2013. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MRC31 válasza:
Felejtsd el a fehér és félbarna kenyereket! Gyerekkoromban a fehérnek a belsejéből remek radírt lehetett gyúrni, na arra jó volt. Amiben tényleg van tápérték az a rozskenyerek vagy rozsos kenyerek. Aki viszont rászokott a fehérre annak a teljes rozs savanyú lehet, de az átállás szintén megszokás kérdése. Mi rozsos kenyeret veszünk, tele magokkal kívül-belül, viszont egy kis pékség készíti, az ismertebb, nagyobb boltok közül meg a Lidl-ben találtam még finom és jó rozs cipókat!
2013. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
cba-ban a sváb pékség kenyrét imádom.
2013. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jöhetnek még ötletek!
2013. aug. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!