Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Haagen-Dazs jégkrém van...

A Haagen-Dazs jégkrém van olyan jó, mint amilyen drága? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 21:57
 1/8 showmesthing válasza:
100%
aTTÓL FÜGG MENNÍIRE VAGY ínyenc. ha szereted az extrém ízeket megéri rááldozni a pénzt egyszer legalább. tényleg finom és krémes.
2013. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 showmesthing válasza:
78%
de ha finom fagyit akarszs enni a mammut 1 3.emeletén van egy kávézó ahol a világ legkrémesebb faygijait árulják ráadásul különleges ízűek, én multkor whyskis-karamellásat kóstoltam. ráadásul 200 ft egy gombóc ami msotanában fagyi árban oolcsó:D
2013. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnézem valamelyik nap a Mammutban ezt.
2013. aug. 13. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Van, de ez a 2000Ft fölötti dobozonkénti ár csak profitmaximalizálás, a mo-i importőrüknél dolgozó ismerősöm szerint ők (nyilván ipari tételben, de) dobozonként 450Ft-ért hozzák be.


De ettől függetlenül nagyon megéri, ha van rá kétezred, kenterbe veri az összes többit. Javaslom kezdésnek valami egyszerű, alap ízt válassz, pl. belgacsokisat, egy strawberry cheesecake annyira nem tudna lenyűgözni, ha előtte nem kóstoltál mást.


Az említett Aréna Plázás kávézójuk meg talán a legjobb választás, ott ideális hőmérsékleten kapod (míg a te fagyasztódból kőkeményre fagyva jön ki) és van 20+ választási lehetőség.

2013. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja most nézem, az előző nem is az Arénát javasolta. Menj inkább oda, ott hivatalos Haagen-Dazs jégkrémező/kávézó van.
2013. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon finomak. Ezt, vagy a Ben and Jerryst ajanlom!
2013. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nagyon durván jó fagyi... :) Nem mondhatni, hogy édesszájú vagyok, cukrászdák csődölnének, ha én lennék az átlag, de az a fagyi király.
2013. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedvenc fagyim, csak ilyet eszek. :)
2014. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!