Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet -boltban- venni...

Hol lehet -boltban- venni olyan finom káposztasalátát, amit a gyorséttermekben?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Otthon is megtudod csinálni!


Neten találhatsz sok-sok receptet, Amerikai káposztasaláta vagy Coleslaw néven.


Tessék itt nézz körül:


[link]


Nagyon finom! Nekem is az egyik kedvenc salátám! :) :D

2013. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SPAR-ban van. Yami néven fut, én sajtosat vettem, de van az is ,amit keresel.
2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En nem talaltam,csak egy borzalmas utanzatot. A TGI Fridaysbol vittem haza mikor kellett. Hiaba,ha mashol nincs jo.:)
2013. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló vagyok


Érdekes, mert a Wesselényi-Körút sarkán van egy rakat, de szemben egy darabot se találtam, a Blahán, a Corvin Sparjában sincs, de az Uránia mozi mellett megint van. Kissé kaotikus az egész, de kutatni kell, ha szereted.

Fincsi egyébként, krémes, a majonézt nem spórolják ki belőle. Az én ízlésemnek lehetne kicsit édesebb, de azt megoldottam.

2013. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Vettem :))) 250 grammos királyság. :)
2013. aug. 16. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Otthon éri meg a legjobban készíteni. Most jön annak a jó káposztának a szezonja, amit már savanyítani lehet, kisebb hordóban is lehet, akár panel lakásban is és úgy csemegézni, vagy mint savanyú káposztás ételekhez nagyon finom és bió :) + C vitamin.
2013. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vecsési savanyúságok is nagyon finomak és ízesítésben is nagyon ott vannak.
2013. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezt a Yamit hol találtátok? Mert én jártam a debreceni Intersparban, és nem volt. Hogy néz ki, milyen a csomagolása? Már a 3. Sparban keresem. Biztos ez is olyan, hogy csak a pestiek kapták az egészet. :)
2013. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Yami Classic, Yami Cheddar.. ezt a kettőt lehet kapni. (itt, Bp.)


Hűtőpultban van, ahol a Spar-os többi előrecsomagolt saláta is. Kis tégely, kerek, áttetsző, fotóm nincs róla és nem is találtam a neten se.

2013. aug. 27. 13:22
 10/10 anonim válasza:

Én a debreceni Sparban vettem vagy két hete, isteni finom :) Sajnos azóta nincsen :( Nyíregyházán is kerestem ma, de itt sem találtam... Pedig annyira jó lenne, ha lenne! Én imádok sütni, főzni, alkotni, de ilyen jellegű salátát még nem sikerült kreálnom. Krémes, pont jó hagymás, ízletes, egyszóval TÖKÉLETES!


Yamit akarok!!! Most!!!

2013. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!