Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudtok finom házi szendvicskré...

Tudtok finom házi szendvicskrém recepteket? Körözöttön és padlizsánkrémen kívül (ezeket eléggé gyakran készítem)

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 22:29
 1/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Tonhalkrém, tormás párizsikrém, májaskrém, kolbászkrém, tojáskrém, cukkinikrém, szezámkrém (tahini), csicseriborsókrém... Én ezeket szoktam készíteni.

A recepteket lsd google.

2013. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az aprított tonhal konzervről csepegtesd le az olajat, keverd össze tejföllel, apríts bele hagymát, és ízlés szerint sózd, borsozd!
2013. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Turokrem fuszerekkel, sajtkrem, majkrem, vajkrem, krem fott tojasbol, mogyorokrem.
2013. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tuti tonhalkrém:


2 konzerv tonhal

1 tubus majonéz (vagy fele tejföl is lehet)

1 nagy fej hagyma nagyon apróra vágva

bors

pici só

1-2 ek citromlé

1 ek mustár



Lengyel tojás

4-6 db főtt tojás, kis kockára vágva (tojásszeletelővel szoktam)

1 nagy hagyma

só, bors

1-2 ek mustár

annyi margarin vagy zsír, hogy kenhető legyen, diétás változatban tejföllel, csak akkor vigyázni kell, mert gyorsan túl folyós lesz

2013. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a remek ötleteket :). Hétvégén kipróbáltam az első tonhalkrémet: nagyon finom, olcsó és gyors és nem annyira nehéz, a klobászkrémet: nagyon finom, igazi különlegesség, legközelebb electromos aprítóval vagy darálóval készítem, mert úgy krémesebb és a megfelelő kolbászt is meg kell hozzá találni, így van :).

Az utóbbi kettő is nagyon ínycsiklandozó és ki fogom próbálni hamarosan :)

2013. aug. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!