Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit csinálnátok, ha nyakatokba...

Mit csinálnátok, ha nyakatokba szakadna kb.1 tonnányi szilva, és pálinka nem jöhet belőle szóba?

Figyelt kérdés
Csomó ismerős kérte, hogy szerezzek neki, le is beszéltem egy haverral, aztán mind visszamondták, de én a rendelést már nem mondhatom vissza...

2013. aug. 30. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gombócot.
2013. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pálinka miért nem jöhet szóba? Lekvár? 1 tonnányi szilva az rengeteg!
2013. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell elkérni előre a pénz minimum felét, nem ismerősi jófejségre és puszira alapozni.


Ha tényleg nem viccelsz a kb. 1 tonnával, akkor keress meg valami lekvár/joghurtgyártót, lehet ipari áron megveszik tőled. Nyilván vesztesz rajta, de legalább nem az egész rohad rád.

2013. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbukta gyárat.:D
2013. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenfele szilvas kajat. Szilvalekvart, befottet, mert ezeket el tudod rakni. Szilvasgomboc, szilvaspite, szilvaslepeny, szilvas kevert suti, szilvas fank, szilvaszorp, szilvaleves, gyumolcsszosz.
2013. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 vagyok, csak elfelejtettem az aszalt szilvat es az aszaltszilvas baconos pulykamellet.:)
2013. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóba hoznám a pálinkát, és azt csinálnék belőle, egyértelmű. Azt mindig jó áron el lehet adni. Főleg, ha te főzöd meg, mert úgy kevesebbe kerül az előállítása. Csak érteni kell hozzá.
2013. aug. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban ekkora, vagy ezt megközelítő mennyiség, akkor a különböző pálinka-főzőket keresném, környékezném meg, mert befőttnek és fagyasztva azért ez túl sok!


Nálunk kis idős nyugdíjas asszonyok szoktak olyat vállalni, hogy kevéske zöldség-gyümölccsel kiül a piacra, árulni. Kap érte pár Ft-ot, és szépen eladogatja, ami a kertben terem. Próbálj meg egy ilyen nénikét találni.

2013. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!