Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A fagyasztó ártalmas lehet a...

A fagyasztó ártalmas lehet a rozsos párnámra?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a kérdés, de csak kiváncsi vagyok.

Eddig minden nap bementem 2 db rozsos párnáért a pékségbe.

Gondolkodtam, és arra jutottam hogy egyszerűbb lenne egyszerre 10-et megvenni, bedobni a fagyóba, és naponta kivenni 2-t.

Melyik a jobb megoldás?

A fagyasztótól lesz baja az ételemnek?

Itt most nem a lustaságon van a hangsúly, hanem a fagyasztáson.


2013. szept. 3. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ha lefagyasztod. a fagyóból kivéve , ha felenged, pont olyan, mint frissen.
2013. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, raktam már be fagyóba, és tényleg ugyanolyan, csak ez hosszabb távon ártalmas lehet e.
2013. szept. 3. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet ártalmas.a háztartási fagyasztó előtt is fagyasztottak élelmiszereket pl jégvermekben, persze nnem rozsos párnát :)a hangsúly nem a fagyasztáson, hanem hogy meddig tárolják a fagyasztóban azon van. ha tovább fagyasztják, mint kellene, akkor sem lesz ártalmas, csak max rossz állagú, nem gusztusos, magyarul ehetetlen .
2013. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!