Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Holnap visszamehetek így...

Holnap visszamehetek így reklamálni a Spárba?

Figyelt kérdés

A pénztáros 6 ásványvizet írt be az egy helyett, csak otthon vettem észre. Be fogok menni, az üzletvezetővel beszélek, hogy ilyenkor elhiszik-e vagy nem. Megvan a blokk, azon kívül nem vettem sok mindent.

Ha más nem, megmondom hogy nézzük vissza a biztonsági kamerán hogy mi volt a szalagon, mert nem olcsó, 2154 Ft-ot fizettem a 359 helyett.


2013. szept. 18. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen !!! de rögtön a vezetőt kersd ,és mond el neki ,hogy mi történt és nézztek vissza a kamerát..
2013. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj vissza mindenképp. De hogy nem vetted észre hogy majdnem 2 ezer forinttal többet fizettél, mint kellett volna? :D
2013. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyrészt tiszta hullafáradt voltam, majdnem elaludtam, meg összesen fizettem 4255-öt, vettem vajat, drága csokit, kakaót, kávét meg nápolyit és nem tűnt fel. Még jó, hogy elraktam a blokkot, mert nem szokásom.
2013. szept. 18. 20:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát a 2154 csak a vizekre volt. :D
2013. szept. 18. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy offolok, de milyen víz volt az, amiből egy köbméter kb. 239 ezer forint? A vízműtől megkapod nagyon maximum 1000 forintért ugyanezt a mennyiséget (csatornadíjjal együtt). Nem hinném, hogy ennyivel jobb lenne az a víz, főleg, hogy a legtöbb ásványvíz többnyire némi ásványi anyaggal dúsított hagyományos csapvíz.


Hihetetlen, hogy az emberek mennyire szabadulni akarnak a pénzüktől :)

2013. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ízesített Vöslauer. Ezt iszok néha, de a többi aromás lötty az undorító.
2013. szept. 18. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Imadom a Voslauert!!! En csak azt veszek,annyira finom es sok fajta van. A kedvencem! A tobbit meg sem kostolnam.

Egyebkent mindenkepp menj vissza. Es ha nem akarjak kifizetni, kerd a vasarlok konyvet!!! Nem tudom miert,de attol nagyon felnek. Es mutasd meg,ki volt a penztaros. Es ird meg,sikerult e:)

2013. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megírom ne aggódj, arcmemóriám 0, azt tudom hogy nő volt. :D De a blokkon rajta van hogy melyik pénztár és a pénztáros száma.
2013. szept. 18. 22:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Bementem, hívtam az üzletvezetőt, elmondtam a problémát, mondom legfeljebb megnézzük a biztonsági kamera felvételt. Mondta nem kell semmi, "rendes embernek látszódom", kért az egyik pénztárostól amennyi járt, elnézést kért és eljöttem. :)
2013. szept. 19. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki Voslauert vesz,az rossz ember nem lehet! Ugyi vagy!
2013. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!