Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen ételek vannak, amelyekt...

Milyen ételek vannak, amelyektől nem lesz székleted, de pár napig kibírod velük a kajálást?

Figyelt kérdés
Elmegyek apámhoz pár napra "nyaralni", ahol nem tudok nagydolgozni, ugyanis frusztrál az idegen vécé. Természetesen szedek vitamint is, hogy ne gyengüljek le.
2013. szept. 30. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
olyan nincs
2013. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De ez elég egészségtelen dolog.. Rohadnak benned a cuccok. Csomó méreganyag nem tud távozni.

Amúgy nekem akkor van szorulásom ha: nem eszek elég rostot, ellenben sok kenyeret eszek, lisztes dolgokat, meg húst, de gyümölcsöt és zöldséget pedig nem.

2013. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik és hidd el piszokrosszul lennél ha napokig székrekedésed lenne. Kénytelen leszel legyőzni ezt a fóbiát.
2013. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány napig? Mert 1-2 napig ki lehet bírni,de van akinek 1 hét utána fosási görcsei voltak utána szorulása felváltva
2013. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
5-6 napra mennék. Székrekedésem mitől lenne, ha nem eszem olyat? Régebben sört ittam sörrel ilyenkor, csak az nem elég szilárd :)
2013. szept. 30. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Kisebbségi érzésed van egy idegen slóziban?


Idegen ételt azért megeszel, vagy azt is viszel magaddal, saját tányérral és evőeszközzel? Atyád és lakása koszos? A kérdésedet inkább az Önismeret rovatba kellene írnod, mert itt nagyon idegen. Ha érthetetlen módon fertőzéstől félnél, akkor ne ülj rá, vagy rakd körbe papírral.

Néha lehet kapni olyan úti csomagot is, amelyben gyűrű alakú vécépapír van. Azt is használhatod.

2013. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az életben nagyon sok olyan alkalom fog még adódni, mikor új/idegen helyen leszel kénytelen üríteni? Mitől félsz? Nyilván takarítják, hallgatózni se fognak, ablak is biztos van, sietned sem kell majd, és talán a vécészörny sem fog rád támadni. Ha ügyesen valaki UTÁN mész el, még az ülőke is jó meleg lesz. De hogy 5-6 napig nem fogod kibírni, az 100%. Még ha semmit nem eszel, akkor sem. Hidd el, úgy rád fog jönni a görcs a 2. max 3. napon, hogy az örömtől sírva fogsz rácsüccsenni arra a csúnya idegen wécére.
2013. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen milyen életképtelen emberek vannak...
2013. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lúzer voltam tinikorom elején, nekem 1db Immodium és 8-10 aktív szén tabletta kombinációja gond nélkül úgy lelassította a bélműködősét, hogy 24 órát simán ki lehet bírni vele. 5-6 nap viszont nyilván lehetetlen.
2013. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan ételek, amik szinte teljes mértékben felszívódnak, pl. piritós kenyér főtt tojással.

De ahogy az előttem szólók írták, rossz irányból közelíted meg a problémát és így ez nagyon káros.

2013. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!