Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy kedves hölgy ismerősömnek...

Egy kedves hölgy ismerősömnek szeretnék küldeni túró rudit külföldre (Anglia), hogyan adjam fel? Mert ugye figyelni kell a minőségmegőrzésére, arra, hogy ne nyomódjon össze stb.

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Postan akarod feladni? Ne tedd! Meg fog romlani, tapasztalatbol mondom? Egy het mire ideer.
2013. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Te már írtál ki kérdés ez ügyben . Akkor is a túró rudi volt a lényeg.

Akkor is megírtam, hogy

- romlandó árut ne küldj postán, mert nem lehet.

- többe kerül a postázási díj, mint az ha a hölgy ismerősöd megveszi kint

- Angliában elég sok magyar bolt van, ahol mindig kapni turó rudit. Ha nincs is a közelben neki a magyr bolt, akkor elég ha online rendel, és 2 napon belül kiszállítják neki.

- ha mindenáron akarsz küldeni, akkor küld csomagküldő szolgálattal (ez is egyre több van és magyar) bár akkor érdemes a turó rudi mellé mást is csomagolni.

2013. okt. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Azért annyira nem ismeretlen a túró rudi külföldön sem, nem tudom miért olyan fontos postázni. :D Angliai magyar boltokon kívül is biztosan lehet náluk kapni, csak nem ez a neve.

Istenem, milyen emberek vannak.

2013. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem Angliába, hanem Finnországba küldtem, de megromlott. Ha nem lehet kintt beszerezni, akkor ha valaki megy az ismerősödhöz vigyen ki egy nagyobb adagot. Simán le lehet fagyasztani és csak akkor elővenni amikor épp ennék. Hamar kiolvad szobahőmérsékleten.
2013. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, még nem tettem fel ilyen kérdést ezen az oldalon, csupán érdeklődtem, hogy kivitelezhető lenne-e a dolog. Másrészt pedig, nem azért akarom kiküldeni neki, mert kint nem lehet beszerezni, ez részemről csupán egy kedves gesztus akart lenni.
2013. okt. 11. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél akkor olyat, ami szobahőmérsékleten is eláll. Táblacsokit, bonbont. A tejes hűvös helyet igénylő dolgok hamar megromlanak...
2013. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kedves gesztus miatt küldenél akkor inkább küldj neki szaloncukrot. Igaz ezt is lehet kapni a magyar boltokban, de sehol máshol.. Vagy küldj neki tarhonyát.. Az sem lehet kapni, csak a magyar boltokban.
2013. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De lehet kint kapni turó rudit!!
2013. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz kiküldeni futárszolgálattal. Ha megfelelő hűtőtáskában adod fel, akkor ideér épségben. 1-2 nap alatt érnek ki a futárszolgálatok. Amit én használtam legutóbb, ott 7000 forintért tudsz feladni 10 kilóig.


De úgy gondolom én is, hogy felesleges innen szállítani. Ha mindenképp meg akarod lepni és mindenképp túrórudival, akkor neten rendelj egy magyar boltból, és szállíttasd a lakására. Kifizeted előre, ő meg csak átveszi. Így olcsóbb és nem romlik meg egészen biztosan.

2013. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!