Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Padlizsánkrémet árulnak...

Padlizsánkrémet árulnak készen? Ha igen, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam készen ,de biztos létezik . De miért nem csinálod meg magadnak,pofon egyszerű ;-) !
2013. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, de k.b. ötször drágább mintha magad csinálod és ahogyan előttem írták pofonegyszerű (és finomabb is).
2013. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2x ettem eddig, egyszer egy jó étteremben, akkor nagyon finom volt, aztán egyszer egy barátnőmnél, ő készítette. Azt alig bírtam megenni annyira hagymás volt, pedig nagyon jól főz, azt mondta még kevesebb hagymát is tett bele, mint amit a recept írt. Ezért tartok tőle. De ha van jól bevált receptetek, ami finom, lágy, krémesebb, akkor le tudnátok írni? Nem vagyok vmi gyakorlott szakács, ezért félek, hogy balul sül el.
2013. okt. 15. 12:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Én készet szoktam venni és azt feljavítom
2013. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sonkahagymát v. salottát kell belerakni és akkor nem lóg ki az íze. Citrom, só, bors, mustár, olivaolaj, ennyi a tudomány.
2013. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Padlizsánkrém recept - erdélyi változat | ApróSéf.hu - Fotós receptek
2013. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
[link] ... Én e-szerint készítem .. megéri megcsinálni ;-) .
2013. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Időnként mintha a nagyobb Sparokban láttam volna.
2013. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer kóstoltam üveges boltit ... a közelébe nem jön annak mint amit magadnak készítesz ... egy ft-ot nem adnék érte többet . :D
2013. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A spárban szokott lenni kerek, átlátszó műanyagban, humusz mellett. De nekem az nagyon ízetlen, a házi sokkal jobb. Fel lehetne dobni azt is biztos fűszerekkel, hagymával, de akkor már majdnem ugyanott vagy fáradságban.
2013. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!