Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csináltam Nutridrinkes -...

Csináltam Nutridrinkes - túrós pitét de, savanyú és fura ízű lett, megettük de most meg hasmenésem van, mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
szóval, mivel lisztérzékeny vagyok, úgy gondoltam a süti részét tehát a tésztát helyettesítem nutridrink zselével, ezt úgy kaptam meg hogy 2 üveg nutridrinket 2 napig szobahőmérsékleten tartottam felbontva, így kaptam egy félkemény zselé anyagot, erre tettem a túrót, majd ezt bekebeleztem gl.mentes tésztába majd megsütöttem. Kis batyuk. De nagyon savanyú és fura illatú volt, mondjuk már mikor készitettem is, de gondoltam biztos így van jól, megettük, nekem meg hasmenésem lett....

2013. nov. 11. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha savanyú volt, akkor lehet hogy a túró már romlott volt
2013. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

gondolom az a nutriszar izé megposhadt 2 nap alatt szobahőn... akármilyen mű fos is az egész, romlandó még lehet

te meg még meg is etted...

2013. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Tárolás: Szobahőmérsékleten. Felbontás után hűtőszekrényben 24 óráig áll el."


Na szerinted ezt miért írják rá? Aztán csodálkozol...

2013. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nutridrink zsele? ezt hol olvastad? en kidobom a felbontas utan egy nap mulva ha nem.fogy el. :(
2013. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A zselé saját találmány, egyszer megfeledkeztem róla hogy fel lett bontva, másnap este találtam meg, kamrában volt, zselé szerű anyag lett, epres volt és jópofa lett így habár akkor is kissé fura illata volt, de biztos csak a vitaminok szaporodtak. Most próbáltam megint de...
2013. nov. 11. 17:32
 6/12 A kérdező kommentje:

egyébként azért el szokott fogyni, ne felejtsük el, 3korty az egész....sajnos. Viszont elég drága még támogatva is, 10.000ft/hó ha 3 üveggel számolunk naponta. Nekem annyiból megéri hogy semmiféle édességet nem eszem, nem kockáztatok, helyette ezt és még tápláló is.


A csoki és az eper a legjobb eddig.


A vanília és a trópusi nagyon hasonló ízű, nem finomak.

2013. nov. 11. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szívatod ugye a lelkes válaszadókat?
2013. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" de biztos csak a vitaminok szaporodtak"


Hallod, nem vagy véletlenül növény?

2013. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szivatni, jó példa erre a kérdés tárgya, a Nutridrink, sosem használom fel a szívószáljait, persze kidobni sajnálom, emiatt már jó pár szász csomagolt szál jött össze...
2013. nov. 11. 17:39
 10/12 A kérdező kommentje:
A növények nem tudnak írni...
2013. nov. 11. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!