Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csináltam Nutridrinkes -...

Csináltam Nutridrinkes - túrós pitét de, savanyú és fura ízű lett, megettük de most meg hasmenésem van, mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
szóval, mivel lisztérzékeny vagyok, úgy gondoltam a süti részét tehát a tésztát helyettesítem nutridrink zselével, ezt úgy kaptam meg hogy 2 üveg nutridrinket 2 napig szobahőmérsékleten tartottam felbontva, így kaptam egy félkemény zselé anyagot, erre tettem a túrót, majd ezt bekebeleztem gl.mentes tésztába majd megsütöttem. Kis batyuk. De nagyon savanyú és fura illatú volt, mondjuk már mikor készitettem is, de gondoltam biztos így van jól, megettük, nekem meg hasmenésem lett....

2013. nov. 11. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Ha így állunk, akkor a nutridrink romlott volt, örülj hogy nagyobb bajod nem lett tőle

mert azért nem csak hasmenés, hányás,láz is jelentkezhetett volna

2013. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezen töprengtem én is, hogy vagy egy kiemelkedően intelligens növénnyel, vagy egy nagyon buta emberrel állunk szemben.

Kösz, ezzel a hozzászólásoddal eloszlattad a kételyeimet, és kategorizáltad önmagadat :-)

2013. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!