Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A legfinomabb szaloncukrot...

A legfinomabb szaloncukrot keresem, van egy perced szavazni?

Figyelt kérdés
Minden márkájú, árú, kiszerelésű érdekel: melyik a Te személyes kedvenced?

2013. nov. 15. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
tavaly először kipróbáltuk a vadász nevű szaloncukrot, magyar márka, egyszerűen mennyi, nagyon finom, remélem idén is lehet majd kapni a tescoban, tuti azt fogjuk venni :)
2013. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nosztalgia trüffelkrémes

Stühmer mákkrémes

2013. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Első válaszoló: máris újdonság nekem, még nem is hallottam a márkáról! Milyen töltetűeket kóstoltál? Második: a márka ismerős, mákos szalont még sosem próbáltam, érdekes lehet :)
2013. nov. 15. 14:29
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Milka feketeerdő :)
2013. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

mi is csak tavaly láttunk először ilyet, pedig állítólag már régi márka, volt többféle is, de mi csak marcipánosat vettünk

igazából nem is az a klasszik szaloncukor, hanem inkább ilyen desszert szerűség, de tényleg nagyon finom volt

2013. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Milka fekete erdő, de szeretem a mogyorósat is :)
2013. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet a Vadászra :)

... szóval beszállt a ringbe a Milka. Eddig a joghurtosat és a marcipánosat próbáltam, finom, de kicsit édes volt az ízlésemnek, a fekete erdő jó lehet, már ketten is szavaztatok rá...

2013. nov. 15. 16:38
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Bonbonetti kokusz, zseles es vajkaramellas minden evben alapcikk. Illetve a milka joghurtos,azt meg elfogadhato,de a tobbi emelyitoen edes nekem.:) Iden meg tervezem a makosat is.
2013. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Nekem a marcipános és a joghurtos kifejezetten nem tetszett, a többi elég jó, de a feketeerdő tényleg nagyon finom. Bár a Milka szerintem nem olyan igazi szaloncukor.

Érdekes különben, hogy a feketeerdőt nagyon szeretem, pedig Milka csokit már nagyon rég nem eszek, Lindt párti vagyok:)

2013. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Bonbonetti??? Nem is tudtam, hogy van nekik sz.cukruk! Megint tanultam valamit.

Igen, a Milka tényleg olyan, mint egy bonbon inkább. Abszolut hozza a Milka csoki jellegzetességeit szerintem is.

Köszi az újabb válaszokat.

2013. nov. 16. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!