Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A legfinomabb szaloncukrot...

A legfinomabb szaloncukrot keresem, van egy perced szavazni?

Figyelt kérdés
Minden márkájú, árú, kiszerelésű érdekel: melyik a Te személyes kedvenced?

2013. nov. 15. 13:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen,van Bonbonetti es nem is rossz.

A Milkanak egyebkent szerintem nincs semmi szaloncukor jellegzetessege. Ugy ertem tipikusan a tablas csoki iz,csak mas a formaja. Ha csukott szemmel kostolnam,soha nem talalnam ki,hogy szaloncukrot eszem.

Erdemes egyebkent karacsonyi vasarokban nezelodni. Kezmuves,sajat keszitesu szaloncukrok kozott igazi kulonlegessegeket lehet felfedezni. En talalkoztam mar rumos-meggyessel, kandirozott citrusossal, fahejjas- gyomberes izesitesuvel es mandulas- mezessel is.

2013. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Milka joghurtos, illetve régen volt mézeskalácsos, sajnos azt már nem forgalmazzák. Valamelyik márkának van túrós-citromos és tejkrémes változata, azok is jók, ha idén találunk, olyat is veszünk, de nem emlékszem, hogy milyen márka volt. Mi elég finnyásak vagyunk, nem szeretjük a szaloncukrok legtöbbjét (vajkaramellás, mákos, zselés, kókuszos, marcipános), így a különlegesebbeket keressük.
2013. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolso,a turos- citromos nagyon erdekelne,ha megvan a marka es,hogy hol kaphato,kerlek ird meg. Egyebkent nem olyan izu,mint a turo rudi?
2013. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

bár én nem az utolsó előtti válaszoló vagyok, de válaszolok, ha nem gond :)

a tescoban is lehet kapni különböző márkákban

2013. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan, mint a túrórudi, de finom. Mi tavaly ha jól emlékszem a Penny-ben vettük. Lehet, hogy Bonbonetti volt, vagy Tibi. Tényleg nem emlékszek már rá. De Penny-ben, Tescoban, Auchanban biztos találsz ilyet.
2013. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom,kiprobalom.
2013. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
A Bonbonetti vajkaramellását megerősítem, nálam nagy kedvenc még a Disney hercegnős banános.:) (Azt hiszem, az is Bonbonetti) Én sem szeretem a túl édes -és nem-szaloncukorszerű sz.cukrokat, de ezek nagyon jók. Kimérve is lehet jókat találni (pl. gumicukros), de mindenképp érdemes egy kóstolót kérni, mert könnyebb rosszat találni, mint jót. Apropó, ha valaki tud olyan banánosat, ami krémes állagú (amit én írtam, az állagra marcipános), szóljon, mert évek óta vadászom.:)
2013. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A Szamosnal nem talaltal jo marcipanost? En nem szeretem,ezert nem kostoltam,de sokan dicserik.
2013. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szamos marcipámos nagyon finom.


Étcsoki bevonat és tiszta marcipán íz. Nem túl édes, nekem épp ez ízlik benne.

2013. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi!

Közben egész jó kis párbeszéd alakult ki itt... hiába, nem mindegy, mi lóg a fán egy évben EGYSZER. Bár mindenből lenne kóstoló, a dobozosokból is!

Szamos marcipánost biztos veszek, a Bonbonettit sokan dícséritek, talán megpróbálom azt is.

2013. nov. 20. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!