Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik az egészségesebb?

Melyik az egészségesebb?

Figyelt kérdés
A kukorica alapú tortilla csipsz, vagy a "hagyományos" burgonyasziromból készült (nem az ilyen pép izékre gondolok mint a mastercrock, hanem a rendes mint a Pringle's) ?

2013. dec. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Egyik se mindkető üres szénhidrát ilyeneket nem szabad enni vagy csak nagyon ritkán.
2013. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően egyik sem egészségesebb a másiknál. Átlagosan mindegyiknek jó 30% a zsírtartalma.


Persze kis mennyiségben, mértékben mindent szabad :). De ez a kérdés valóban olyan, mintha a kocsonya és a disznósajt között próbálnál egészségességi relációt felállítani, holott mindkettő mocskosul egészségtelen :D

2013. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgy voltam vele, hogy ha nem pálmaolajjal készül, és nincs benne cukor, tartósítószer, stb, akkor az max a zsírtartalma miatt lehet káros, de amúgy belefér. Viszont hallottam olyat is, hogy minden chips génmódosított krumpliból készül, ez nem tudom mennyire igaz.
2013. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!