Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért másabb a magyar mint az...

Miért másabb a magyar mint az amerikai?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk vissza ide magyarországra. Vettem a Coca Cola-t, Marlboro-t, Miller-t de egyik sem olyan mint kint volt Amerikában. Wendy's pedig nincs magyarországon. Kóstoltam ezenkívűl több terméket is, ami odakint is voolt de mindegyik sokkal roszabb, gyengébb minőségű.
2013. dec. 29. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Akkor menjél vissza.
2013. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Én is támogatom az elsőt! Nyomás vissza!
2013. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert én pont úgy vélem, hogy amerikában a legtöbb ilyen termék túlízesített, nekem nem jött be. Valószínűleg ha hosszabb ideig voltál kinn, akkor egyszerűen ráálltál a túlzott ízfokozókra, ezért nem ízlik az itteni verzió - majd visszaállsz egy idő után.


Ez kb. olyan, hogy ha egy ideig nagyon sósan eszed az ételeket, akkor csak az fog ízleni, és minden más sótlan lesz. Ha pedig sótlanul kezdesz el étkezni, akkor egy kis sót is nagyon soknak fogsz érezni. Minden megszokás kérdése.

2013. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Attól hogy ugyanaz a márka, nem ugyanott gyártják, nem ugyanonnan származnak az alapanyagok, így nem pont ugyanolyan.

De szerintem nem minden rosszabb itt. Én is voltam Amerikában, van, ami nagyon tetszett, van, ami itthon sokkal jobb.

2013. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A termékeket az adott országra jellemzö általános ízlésnek megfelelöen módosítják. Ezt tapasztalati értékek alapján határozzák meg.

A magyar ízlésnek jobban felel a kevésbé túlízesített, mint az amerikainak.

2013. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
első és második válaszoló, igen vissza megyek, de ameddig itt vagyok addig ezt a szart kell vennem ami itt van. 6 évesen mentünk el és 15 év után jöttünk vissza. nekem szándékomban állt nem jönni de muszály volt...
2013. dec. 29. 19:40
 7/8 anonim válasza:
ez egyszerű:más alapanyagokból készültek.mindenhol más ízű egy kicsivel minden.amerikában akk ezek jobbak,de ha mondjuk gyümölcsöt eszel,vagy húsokat,vagy valami normális kaját az édességen kívül,akk észreveheted,hogy az itteni sokkal jobb.amíg nem mész vissza mondjuk megkóstolhatnál valami mást,biztos találsz valamit..
2014. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Vissza ne menj Amerikába!! Génmódosított leszel a génmódosított gabonáktól, elhízol a sok szénhidráttól, és Kényelmes buta Proletár leszel, nem pedig európai polgár! Itt Európában a jó!

Amerikát szétszedik a hurrikánok, meg az időjárási szélsőségek, és a 150% államadósság, felesleges oda visszamenned, nincs benne perspektíva.

2014. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!