Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A majonéz savanyú, vagy...

A majonéz savanyú, vagy romlottat vettem?

Figyelt kérdés
Vettem egy nagy doboz Globus majonézt, és eléggé savanykás íze van és a szaga is erősen ecetes, vagy mustáros, nem tudom eldönteni, Eddig is ilyt vettünk, de mintha nem lett volna ennyire savanyú. Elvileg augusztusban jár le a szavatossági ideje. lehet, hogy romlott, vagy újabban ilyen?

2014. jan. 21. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor az nem jó. valami nem oké vele nem szabadna savanyúnak lennie.
2014. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, rohadt drága egy ilyen nagy doboz és nincs meg a blokkom, nem tettem el, mert így még soha nem jártam.
2014. jan. 21. 14:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ettem belőle egy jó adagggal, mire rájöttem, hogy valami nem stimmel vele.
2014. jan. 21. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl fogod élni. De ezeket a cuccokat elég rendesen kezelik. Ha a dátum rajta nem járt le, akkor nem kéne romlottnak lennie. Lehet csak a szád íze volt furcsa. Kóstoltasd meg mással is mielőtt kidobod azért.
2014. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Más is savanyúnak érezte. :-( Sajna kuka lesz, bánom hogy kidobtam a blokkot, de ki a csuda gondolta, hogy augusztusi határidős már most rossz.

Túl fogom élni, de nem szeretnék gyomorrontást, mielőtt abbahagytam az evését, acetonos ízt éreztem benne.

2014. jan. 21. 16:34
 6/6 anonim válasza:
A majonéznek nem szabad savanyúnak lennie
2019. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!