Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Reggelizz mint egy király,...

Reggelizz mint egy király, ebédelj mint egy polgár, vacsorázz mint egy koldus. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szóval... reggelire mindenfajta zsíros ételből, míg ki nem pukkad az ember, ebédre szolidabb dolgokat, vacsorára meg talán egy szelet vajas kenyeret?
2014. febr. 13. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb így, de reggelire sem kell okvetlenül zsírosakat enni.Bár a villásreggeli nem ismeretlen az emberek előtt. sült szalonna, rántották stb.
2014. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Sosem tudtam reggelre sokat enni. Ma is csak egy szendvicset ettem.
2014. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én király vagyok egész nap!Látszik is rajtam :D
2014. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, így van, de elég nagy hülyeség...
2014. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy mondod de a legtöbb embernek ez megvalósíthatatlan. Reggel mindenki készül, kapkod, siet, pont nincs idő arra , hogy " reggelizzen mint egy király" rádásul a legtöbb embernek még nincs is úgy étvágya reggel..
2014. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Így tartják, de kivitelezhetetlen a mai világban. Reggel alig van időnk bekapni valamit, nem is kívánjuk. Egyedül az esténk az, amikor nyugodtan közösen letudunk ülni finomakat enni. Előtte egy kis étvágycsináló pálinka, vagy egy pohár vörösbor, majd jöhet a sült hús, pörkölt. :-D Annyit tudunk tenni, hogy kevésbé legyen megterhelő, hogy nem közvetlen lefekvés előtt eszünk, utána még eltelik 2-3 óra tévézéssel, beszélgetéssel.
2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A mennyiségre vonatkozik leginkább. Reggel lehet sokat enni, de nem pukkadásig zabálni ész nélkül. Ebédre kevesebbet, vacsorára meg alig.

3 szelet vajas kenyeret nem neveznék "alig" evésnek.

2014. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Pedig nem nehéz betartani. Időben le kell feküdni este, időben fel kell kelni reggel, és máris nem kell kapkodni.
2014. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudok reggel enni. Ha reggelizem is, maximum valami gyümölcsöt. Nem tudok elképzelni hogy mások hogy bírnak szendvicset, meg kitudja miket megenni reggelire.


Ráadásul azért is hülyeségnek tartom ezt a dolgot, mert napközben, amikor sok dolgod van, jönni menni kell, esetleg dolgozni is, akkor hogy lehetne már jóllakottan, telehassal.. Belassulsz, wczned kell, nyomott leszel, stb.


Én vacsorára eszem sokat. Napközben pedig alig.

2014. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!