Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggelizz úgy, mint egy...

Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus. Ti betartjátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel belém reggel nem nagyon fér semmi... ebédelni szoktam rendesen, aztán este csak akkor eszem ha éhes vagyok.
2011. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem, pedig biztos jobb lenne.

Ez amúgy valami magyar "találmány", nem?

Amikor külföldön voltam fél évig, csak néztek rám, hogy milyen rengeteget eszem reggelire, mert két szelet pirított toastkenyértől (csak margarinnal, semmi sonka vagy sajt nem volt hozzá) nem laktam jól, és ettem még kettőt. Aztán kaptam két szendvicset ebédre, majd este hatkor vacsora, ami a főétkezés volt, akkor volt főtt étel.

2011. jan. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem, mert ha sokat eszek reggel, akkor nagyon hamar ismét éhes leszek és a végén egész nap zabálok.


Amúgy nem magyar szokás, egy csomó külföldi országban rittyentenek még akkora reggeliket mint az állat.

2011. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy sacc per kábé átállítottam magam. Évekig nem reggeliztem és olyan du. 2-3 körül jött meg előszőr az étvágyam. Este meg zaba. Amikor elkezdtem diétázni fokozatosan megcseréltem ezt. Nem mindig esett jól reggel a kaja, de mondják, hogy a reggeli a legfontosabb étkezés. Ezt az orvos is megerősítette. Most már reggelente éhes vagyok és kívánom a kaját. Este egy darabig nehéz volt megállni a tévés nasit, de kis akaraterővel letettem a dolgot és már nem hiányzik. Ebéd az ugye kell, mert napközben kifáradok, kell az energia. Vacsorára meg könnyű dolgokat szoktam enni.
2011. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sajnos nem:S
2011. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én reggel sokat eszem délben egy kicsit többet.Este meg ha lehet még ezeknél is többet.85 kg vagyok megfelelő magassággal.Én jól érzem magam így.
2011. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem vagyok éhes reggel, pedig akkor kéne a legtöbbet enni, de én délben eszek a legtöbbet, és reggelire meg vacsorára kb. ugyanannyit eszek.
2011. jan. 21. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!