Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van oda mindenki a...

Miért van oda mindenki a zöldalmáért?

Figyelt kérdés
Ez valami sznobizmus? Mert az drágább? Az íze szerintem egyáltalán nem jobb, mint a többi almafajtáé. Jó, jól mutat, szép a zöld szín, de kb. ennyi a haszna, dísznek jó.

2014. márc. 6. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem a zöldalmát, szeretem a savanykás ízét, szívesen megveszem. A piros almát is szeretem, főleg az idaredet. Most épp az van otthon.
2014. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A változatosság miatt. Én a sárgát is szeretem.
2014. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Mert most az a menő, a divat, az amerikai. Azt kell favorizálni, hogy abból telepítsenek többet, jó üzlet a forgalmazóknak. Ki is irtották már a jó magyar jonathánt, alig kapni. Igaz, hogy sok baj volt vele, meg hajlamos volt foltosodásra, de az íze, az csodásan harmonikus. De hát kevesebb volt benne az üzlet, így mást kell előtérbe rakni.
2014. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ízlik és kész. Szeretem, hogy savanyú, és nem túl puha, porhanyós a húsa. Ha lenne másik, ami ilyen ízű lenne, lehetne akármilyen színű, azt venném.
2014. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ízlik, míg a piros/sárga alma abszolút nem, túlédes és túl lédús számomra. De ez tényleg ízlés kérdése! Én minden gyümölcsfélében inkább a savanykás-kesernyés ízűeket kedvelem, nem a legédesebbeket.
2014. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azért szeretem mert savanykás,és jó kemény.Nem szeretem azokat "puha" almákat.
2014. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért pártolom, mert kevesebb benne a cukor.
2014. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!