Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen tarhonyát használjak?

Milyen tarhonyát használjak?

Figyelt kérdés
Lidlibe vettem tarhonyát nagyon finom volt , de egy gondom volt vele hogy össze állt :( ez ellen lehet valamit tenni? :)
2014. márc. 10. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Zsíron pirítsd meg a tarhonyát, majd dupla mennyiségű vízzel öntsd fel. Lehetőleg 8 tojásost, de a 4 tojásos is jó.

Akkor nem fog összeállni.

2014. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöööm :)
2014. márc. 10. 07:36
 3/7 seshoumaru ***** válasza:
45%
1valaszolo ne haragudj de nem kell tojas, felesleges kaloria, az a lenyeg hogy rendesen le kell piriteni ,amig szep szint nem kap az egesz, ennyi,ez a titok,-szakacs vagok egyebk,.
2014. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"1valaszolo ne haragudj de nem kell tojas, felesleges kaloria, az a lenyeg hogy rendesen le kell piriteni ,amig szep szint nem kap az egesz, ennyi,ez a titok,-szakacs vagok egyebk,."


Ha TE szakács vagy, akkor az igencsak siralmas. Nem tudom, milyen tarhonyát ismersz, ami tojásmentes!!!! De éppen a többtojásos tészta az, ami nem ragad az elkészítés során.


Mellesleg éppen a tésztaköreteknél a plussz kalóriát NEM a benne lévö tojás adja.


A tojásmentes száraztészta 340 kcal, a 4 tojásos meg 360 - szóval a különbség jóformán semmi. Viszont a tojás nemcsak kalória, hanem fehérjeforrás is, ezen kivül igen egészséges alapanyag.

2014. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A tojás nélküli tarhonyát hiába pirítod, akkor is ragadni fog. A másik pedig, hogy a tojásos sokkal gazdaságosabb, mert megdagad, a tojás nélküli pedig nem.

Nem lehetsz valami jó szakács.

2014. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem találtam 8 tojásos tarhonyát .. :( ilyen ha az a ember faluban lakik :S szóval 4 tojásossal csinálom a mai tarhonyát :(
2014. márc. 10. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
A négy tojásos is jó!
2014. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!