Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Étkezési keményitőt keresek,...

Étkezési keményitőt keresek, olyat, ami nem tartalmaz tejszármazékot, laktózt. Segitenétek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

burgonya keményitőben szoktam ilyet venni.

Bio-boltban.

2014. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már nézem is. Ez a neve? A kukorica keményitő tartalmaz tejet.
2014. márc. 10. 17:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem találtam az allergiáról semmit rajta.
2014. márc. 10. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy kerülne a kukoricakeményítöbe tej? Eléggé kizártnak tartom.
2014. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan tartalmazna a keményítő laktózt?! Az előfordulhat, hogy a gyárban, ahol csomagolják, tejtartalmú termékekkel is dolgoznak, de attól még a keményítőben nincs tejszármazék...
2014. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos pedig van benne. Én már szemüveg helyett nagyitóval járok boltba, és tartalmazhat tejet is felirat van rajta.
2014. márc. 11. 06:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs benne! Ez a "tartalmazHAT" valamit csak annyit jelent, hogy ugyanabban az üzemben valahol feldolgoznak azt is, és esetleg egész véletlenül valaki kezéröl kerülHET a nagy tételbe 1-2 csepp/morzsa abból az anyagból.


Ennek semmi gyakorlati jelentösége sincs, csak azért lett kitalálva, hogy senki ne perelhessen, ha netán a termekkel együtt fogyaszt olyasmit, amire allergiás, és az adott üzemben is elöfordulhat.

2014. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy zéró toleranciás vagyok a laktózra. Én még ennyitől is félek.
2014. márc. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!