Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Puffasztott rizs fogyókúrához?

Puffasztott rizs fogyókúrához?

Figyelt kérdés
A fürdőruha-szezonra le szeretnék adni a hasamból, ezért majdnem minden nap puffasztott rizst eszem tízóraira. Viszont tegnap megnéztem, és 350 kalória van egy csomagban!!! Az, hogy kétpofára tömöm magam vele, kész hízókúra. Jó ez egyáltalán fogyózáshoz? Vagy mivel tudnám helyettesíteni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 27. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
És bocsánat, hogy nem a fogyókúrákhoz írtam, de nem tudtam besorolni ott sehova, és úgy érzem, ez a kérdés jobban kapcsolódik az ételek minőségéhez.
2014. ápr. 27. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:

A kalóriatartalma sem valami alacsony, emellett gyorsan felszívódó ch, amit diéta alatt (meg egyébként is) kerülni kellene.


Helyette fogyassz inkább egy szelet tk. kenyeret sonkával, főtt tojással, esetleg tonhalkonzervvel és zöldségekkel.

2014. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tévhit, hogy ez fogyis kaja
2014. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A rizs szénhidrátbomba. Csak akkor passzol a fogyókúrához, ha keveset eszel belőle s valamiért az a kevés rizs pótol számodra mondjuk sok kenyeret.

Én ha fogyni akarok, kerülöm a rizst (a puffasztottban pedig nem tudom mi az értelem, kivéve csokiba keverve, úgy poénos), inkább olyan zsírosan eszem, ahogy csak tudok. Na, az jó zsírból fogyásra, a szénhidrát tömése 2 pofára nem annyira.

2014. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jo!

A rizs nagyon szenhidratdus.

2014. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, cserébe ment mindenkinek a zöld pacsi!:) Azt hiszem, többet nem veszek ilyet...
2014. ápr. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!