Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek is egyre rosszabb...

Szerintetek is egyre rosszabb a majonéz?

Figyelt kérdés
Általában globust szoktam venni, de már egy ideje nem veszek semmilyen majonézt....olyan mintha széteceteznék az egészet vagy nem tudom, ti nem érzitek? Régebben valahogy sokkal finomabb volt...
2014. jún. 1. 22:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nem magyaroroszágon élek, de én is ezt vettem észre.

Nem találok olyan finom, normális ízű majonézt, csak ilyen ecetes vackot.

Múltkor a mekiből volt itthon ilyen pici kis tasakos majonéz, az egész finom volt.

Tartár mártásnak hívják ha tejföllel kevered össze? Akkor talán nem érezni az ecet ízét.

De sok dologban észrevettem, hogy olyan ecetes íze van...jalapeno, chili szószok.

2014. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Na akkor jó, már kezdtem megijedni, hogy ennyire megváltozott az ízlelésem. Kíváncsi még mások mit írnak... Ja tartár mártás:) az fincsi
2014. jún. 1. 23:32
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Hát én már rég nem veszek. De mások is rosszabbak szerintem. Pl. szerintem a felvágottak is egyre rosszabbak. :(
2014. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Chilis mango szósszal ettem a melegszendvicset most is.

Annak nincs ecet íze...

2014. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Oké, én mondjuk a majonézre vagyok kíváncsi:)
2014. jún. 2. 00:02
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen, felvágottat is kevesebbet eszem én is, pedig imádom...azért abból lehet venni normálisat, de a majonéz az valami förtelem egy ideje...
2014. jún. 2. 00:31
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a kedvenc majonézem és nem vettem észre, hogy változott volna negatív irányba:

[link]

2014. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, h a majonézre vagy kíváncsi, csak azért jegyeztem meg mert erről feltört bennem, hogy sajnos sok minden más is, és csak ámulok. De nem állt szándékomba offolni. :)
2014. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én épp most találtam rá egy csoda finom fajtára, igaz én sem Magyarországon élek. [link] erről lenne szó, isteni krémes, nagyon enyhén citromos, hetente eltüntetek egy tubussal xd
2014. jún. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

7.: Akkor lehet, hogy velem van a baj, de én mostanában nem tudom megenni ezt a majonézt, pedig a kedvencem volt.

Kérdező: Én is ezt veszem észre, bármit veszek, egyszerűen nem jó...

2014. jún. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!