Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Erős paprikának lehet valami...

Erős paprikának lehet valami káros hatása?

Figyelt kérdés
Hétvégi bulira szeretnénk paprika evő versenyt rendezni, sikerült szereznem Carolina Reaper nevű paprikát, amiről úgy tudom, hogy az egyik legerősebb a világon. Lehet valami káros hatása ha csak úgy simán megesszük?

2014. júl. 31. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden erős dolognak káros hatása van még kajában is...Olvass utána, szerintem másnap igyatok meg egy normaflórt mert, hogy a bélbolyhaitok egy része ki fog halni az tuti...
2014. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
NEM
2014. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Elhányjátok magatokat, folyik majd a nyálatok, megég a szátok, berekedtek, 3 napig gyomorgörccsel fogtok fetrengeni, és minden egyes nagywécézésnél ORDÍTANI fogtok a fájdalomtól.
2014. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Verseny? Az első után egybe fog folyni a könnyetek, a taknyotok és a nyálatok.
2014. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Verseny alatt azt értem, hogy ki bírja az egészet megenni, nem azt hogy ki bír belőle többet megenni. Youtube-on néztem hasonló paprikás videókat, maradandó károkat nem hiszem hogy okozna, szerintem kipróbáljuk, legalább egy jót nevetünk majd rajta pár év múlva :D
2014. júl. 31. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem az erős ételeket, de nekem már az habanero is sok volt. Sok sikert!... :D
2014. aug. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is ettünk már Carolinát .... hogy is mondjam majdnem megdöglöttünk!!!!! Ha jót akartok magatoknak pár liter hideg tej legyen odakészítve mert leég a fejed ! Jómagam termesztem is ezen finomságokat!
2014. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!