Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A sok körözött fogyasztása káros?

A sok körözött fogyasztása káros?

Figyelt kérdés
Minden hétvégén, vagy legalábbis 98% eséllyel eszem minden hétvégén körözöttet. A mennyiség kb. 20 evőkanál. Még ehhez szoktam enni egy paradicsomot, egy fej hagymát, uborkát, retket, savanyú káposztát. Kenyeret nem sokat, egy ilyen közepes méretűt. Ez mennyire káros? Elég változatlan, hogy minden hétvégén ez van, de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne egyek.

2014. jún. 9. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A sok mindenből káros :)


De 7 napból 2x azért azt nem nevezném soknak. Semmi bajod nem lesz ettől.

2014. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túró és hagyma, ezek elég egészséges ételek, és hétköznap mást is eszel. Nincs ezzel semmi baj.
2014. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, főleg ha nem sok a kenyér :) Sőt, még egészséges is, ugyanis nem csak ezt eszed.
2014. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a sokat úgy értettem, hogy átlagtól eltérő. Én két hét alatt eszek annyit, mint más egy évben. Köszi a válaszokat!
2014. jún. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!