Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Büdös a hús. Megegyem?

Büdös a hús. Megegyem?

Figyelt kérdés
testépítéssel foglalkozom, és a hús az alapja a táplálkozásomnak. 3 napig állt a hűtőbe a csirke mell a meg a comb, és elég érdekes szaga lett.. jól átfőztem de enyhén még érezni. még tervezem hogy átsütöm. utána ehető lesz?

2014. szept. 28. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze. Mi bajod lehet?

Max. kórház. Ott meg majd kedves ápolónők fognak ápolni. :)

2014. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A csirkemellnek masnap mar elegge furi szaga van.. jol lekell mosni,fozd meg es susd at... ha erzel az izen valami furcsasagot akkor inkabb dobd ki...... max 1-2 napig lehet hutoben tartani a csirkemellet.. en is edzek,rengeteg csirkemellet eszem,de mindig frissen veszem,max masnap elfogyasztom.
2014. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen fontos a fehérjebevitel a testépítésben viszont ha fosol egy hétig akkor szerinted fejlődni fogsz valamit vagy visszafejlődni? Ebbe gondolj bele kicsit.
2014. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az agyadat léátom már sikerült leépíteni. Húst NEM tartunk a hűtőben 3 napig. De edd meg nyugodtan, majd egy heti fosás után rájössz, hogy mit rontottál el.
2014. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mint írták előttem, azt a húst már ne edd meg. ha testépítéssel "foglalkozol", akkor építő jelleggel fuss, és vegyél friss csirkét.
2014. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha főzés után is budos, akkor az már biztosan nem ehető.
2014. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha főzés után is büdös, akkor biztos, hogy nem jó.

Én nem enném meg. Ha már megromlott hiába sütöd meg ötször, akkor sem lesz jó.

Vegyél másikat, most is nyitva van egy csomó bolt.

2014. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
megmostam, megfőztem, utána jól átsütöttem. utána nem volt semmi vissza taszító szaga. tehát megettem :D holnapra kiderül az eredmény
2014. szept. 28. 16:01
 9/13 anonim válasza:
fosni fogol öcsém
2014. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Na fosol?
2014. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!