Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valaki tud nekem olyan konkrét...

Valaki tud nekem olyan konkrét csokikat. Nasikat mondani amik nem olyan egészségtelenek, amiből nyugodtan ehetek (mértékkel)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
étcsoki
2013. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Túró rudi.Nasi is csokis is.
2013. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szcsabika21 válasza:

Szia!

Tudnál nekem olyat mondani amelyik egészségtelen (mértékkel)?

2013. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ikonstar ***** válasza:

A csoki egészséges étel. Ne hallgass a sok besavanyodott idiótára, akik minden olyan dolog ellen küzdenek, ami jó, értékes vagy finom.


Legyen valódi, tiszta csoki. Mértékkel fogyasztva kifejezetten jót tesz! (Mértékkel még ihatsz kólát, ehetsz hamburgert stb.)

2013. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Hol hallottad azt a marhaságot, hogy a csoki egészségtelen.

Legfinomabbak a legalább 70%-os belga csokik.

2013. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a fényevő "egészség" gurukra.
2013. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 showmesthing válasza:
A turu rudihoz visszaterve. A norbi update féle cukormentes valtozat meg jobb es az ize sem kulonbozik a pottyosetol.
2013. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olajos magvak.
2013. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mértékkel fogyasztva bármit megehetsz. A különbségek a csoki pozitív hatásainál vannak. Az én izlésemnek a mogyorókrémes és marcipános csokik felelnek meg leginkább, a "boldogsághormon" dopamin termelését viszont a tiszta kakaó segíti, ami keserű. Ezért étrendkiegészítésként a 70% feletti kakaótartalmú fekete csokikat ajánlják. Hát nem nagyon tudom elképzelni azt, aki abból betegre eszi magát :-)
2013. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Magas kakaótartalmú étcsoki. :D egyébként a legtöbb túró rudiban nem csoki, hanem tejbevonó (vagy étbevonó) aminek a kakaótartalma csak 10 % körüli, persze a túró ettól egészséges benne. Egyébként a tejcsokik 30 % körül vannak, az étcsokik 50, de vannak különlegesebbek, de azokra mindig ráírják jó nagy számokkal h pl 81 % vagy 70 %
2013. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!