Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vifon MIGA hagymás csirkés...

Vifon MIGA hagymás csirkés levesben a kalóriamennyiség mire vonatkozik?

Figyelt kérdés
Azt írja 84,5 kalória van 100 gramm termékben, 80 grammos a csomag. Ez a leírás szerint elkészített kaja kalóriatartalma, vagy így szárazok az összetevőké?

2014. szept. 30. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha csomagra értik akkor nekem túl kevésnek hangzik, ha kész adagra akkor meg túl soknak,mivel úgy már 480 gramm lesz (majdnem 500 kalória lenne??)
2014. szept. 30. 14:45
 2/3 anonim ***** válasza:
A termékre biztosan túl kevés, hiszen teljesen száraz, tehát minimum 400kcal kell legyen 100gr energiatartalma. Ha van hozzá kis tasakban olaj, az megdobhatja. Amúgy nem 500, hanem 400kcal-ra jön ki így az elkészült cucc.
2014. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem, hogy nagyon felfele kerekítettem az előbb :) Kicsit sok kalória van benne ahhoz képest hogy annyira azért nem is laktam jól tőle :P
2014. szept. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!