Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egészséges a mellékelt képen...

Egészséges a mellékelt képen látható karfiol?

Figyelt kérdés

A szomszédtól kaptam, még nem volt dolgom karfiollal - kezdő főzőcskéző vagyok(ffi 57) (egyedül élőként nem tudom megkérdezni, attól, aki nincs). Látható a karfiolon pirosas elszíneződés, mit tegyek vele?

[link]


2014. okt. 14. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

57 évesen még sohasem találkoztál karfiollal?

Én semmilyen elszíneződést nem látok, nagyon szép karfiol.

Mit főzöl belőle?

2014. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nézz bele. Ne csak a felszínt. Am mivel ha olyan van rajta ami káros is a növénynek az neked nem. Szóval ne aggódj ez nem hús.
2014. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tökéletes karfiol. bárminek megfőzheted, már, ha van hozzá némi affinításod.

Finom levesnek, rakottkarfiolnak, rántva rizzsel, tartárral.

recepteket a neten rengeteget találsz.

2014. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyönyörű karfiol!
2014. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!! #1 - nek: Azt nem hiszem el, hogy nem látod rajta a pirosas - színeket (vagyis nem egyszínű fehéres). De lehet, hogy ilyen a normális karfiol. Bizony, mint írtam, 57 évesen kezdő főzőcskéző vagyok, nemrég váltam el.Láttam már karfiolt, csak eddig nem néztem meg közelebbről, mert leginkább elkészült ételként a tányéromban találkoztam vele. És persze, nagyon szeretem. Ezt is, mint minden zöldséget. Sőt, mindent, amit meg lehet enni, azt nagyon szeretek. Meg még van néhány dolog, amit szintén nagyon. Valami egyszerűt készítek belőle, mert hét közben nem szoktam főzni, csak hétvégén (egy hétre valót), de ezt még ma vagy holnap meg kell csinálni, mert nem bírja ki hétvégéig (mondta a szomszéd).Már találtam is egy egyszerű receptet a neten. Köszi, még egyszer is!!! (ffi 57)
2014. okt. 14. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol olyan pirosas, ott törj/vágj ki belőle egy ágat, és nézd meg, hogy milyen belül! Ha nincs rajta semmiféle elváltozás, akkor abszolút semmi baja. Szerintem csak valami természetes elszíneződés lehet.
2014. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2014. okt. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!