Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kibontsam, használjam, kidobja...

Kibontsam, használjam, kidobjam, vagy visszavigyem a boltba? Egykilós fűszerpaprika szakadt zacskója cellux-szal visszaragasztva?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem, most vettem észre, blokk nincs meg, negyedannyi volt, mint a kiscsomagos, a visszaragasztott résznél 2-3 centis egyenes vágás látszik, mintha késsel vágták volna ki, vagy megsérült, a vágott résznél kicsit kijött a por, ezért látszik a cellux alatt.

(kisebb élelmiszerlánc nagyvárosi boltja, nem sajátmárkás termék, amúgy minőségi termékek a boltban, import paprika)



2014. nov. 1. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kérdés: mit mondasz, ha azt mondják, te ragasztottad le, ráadásul pénztártól való reklamáció után blablabla?
2014. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

EZt már nem tudod visszavinni.

Nézz körül a boltban legközelebb, ha arra jársz, és akkor szólj, ha valami nem stimmel ott.

2014. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Blokk sincs meg, így még emlékezniük sem kell, hogy ilyet eladtak. Sok helyen az értékcsökkentett árura nincs garancia, biztos el fognak hajtani...
2014. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ertekcsokkent cucc,nem volt gyanús, h nagyon olcsó volt rs egyebkrnt valszeg ez az egy volt belőle? amugy meg hasznald...semmi bajw
2014. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a visszavitelt én is emiatt gondoltam esélytelennek.

amúgy sok volt belőle, nem azért volt olcsó, ugyanannyi volt, mint a többi ugyanilyen, csak a kis csomagos magyarhoz képest volt olcsóbb.

2014. nov. 1. 23:11
 6/10 t_GaRami_a ***** válasza:
34%
Miért nem a magyart vetted meg?
2014. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 t_GaRami_a ***** válasza:
26%
Ja, kisebb, és drágább volt. Bocsi késő van.
2014. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon régóta jársz a boltba, és személyesen jól ismernek, akkor vidd vissza! Én is vittem már vissza romlott, selejetes árut, amit otthon vettem észre, de már blokjja nem volt meg. De odajárok tizenéve, minden másnap, onnan rendeljük a kenyeret is, így soha nem volt téma a blokk megléte, sokszor el sem hozom. Ilyen esetben vidd vissza nyugodtan!
2014. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Amikor az árát nézted, nem volt feltünő a 75%-os engedmény?

Figyelembe kell venni a régi jó angol mondást: "Nem vagyok olyan gazdag, hogy olcsó holmit megvehessek!"

.

Bármennyire is hiányozna az összeg és a paprika, én nem vinném vissza, mert

- nem csaptak be, mivel feltünően olcsóbb volt;

- nem az ő ajánlásuk, hanem a te figyelmetlenséged eredménye.

.

Lenyelném veszteségként, tanulópénzként a figyelmetlenség ellen.

2014. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Néha előfordul. hogy amikor a kartont felnyitják beleszalad a sniccer az áruba is, ezt szokták helyben celluxszal javítani. Ha megméred bizonyára nem hiányzik belőle, nem életszerű így lopni a paprikát. Egyébként bizonyára semmi baja, nyugodtan felhasználhatod, nálad is kibontva áll majd egy darabig, mert ekkora mennyiség fél év alatt se szokott elfogyni, kivéve ha disznóvágásra készültök!
2014. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!