Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti hány zsemlét esztek reggeli...

Ti hány zsemlét esztek reggelire, vagy vacsorára?

Figyelt kérdés
Én két zsemlét szoktam,nem tudom,sok ez,vagy nem,nekem pont elég,három már sok lenne.

2014. nov. 10. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én max. egynél többet nem tudok megenni egyszerre (naponta nem is eszem 1 zsemlénél/ szelet kenyérnél többet), de nekem nem túl jó az étvágyam :D
2014. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cindy Luu válasza:

Én is kettőt szoktam, nekem bőven elég.

Sőt, ha iszok mellé mondjuk kakaót, akkor 1-os elég

2014. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Normál zsemlét (gabonásat) nem eszem (de amikor ettem, akkor én is megálltam 2-nél, nem mintha mindig jóllaktam volna vele, de inkább mást ettem, nem csupa zsemlét. sosem voltam kenyeres).

A saját, nem normál zsemléimből annyit eszem, amennyit kívánok, de 3 már bőven elég, inkább kevesebbet :) Pedig a zsemléim nem is kalóriadúsak, de laktatóak s amúgyis eszem mellé valamit, vajat, zöldségeket, tojást, esetleg sajtot, csokikrémet...

Azért az sem mellékes, hogy simán tudok egyszerre 1200 kalóriát enni, ez nem ritka dolog, a pici étkezéseket nem nekem találták ki. De akkor is fura lenne egy tepsi zsemlével megoldani ezt, sosem teszem :)

2014. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha finom friss, 6-8-at reggelire, mellé felvágott, sajt. Vacsorára nem szoktam. :)
2014. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Reggelire kettőt simán meg tudok enni (elfőrordult már ,hogy 3!is lement amikor friss volt még a zsömle ,meleg ..akkor nagyon eteti magát ...akkor jól bereggelizek legfeljebb kevesebbet vagy később ebédelek )+ tejes kávé .. vacsorára inkább főtt ételt eszünk .30/N
2014. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyet.Egy kilós cipót.
2014. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Reggelire fél zsömlét eszem, egyébként csak ritkán.

De ha néha olyan a vacsora, akkor egy vagy két magos zsömle fogy el.

2014. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Aztaaa...! A semmit beszélitek.
2014. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Zsömlét ritkán eszem, gyakorlatilag csak, ha volt időm magamnak sütni, abból ugyanis nehéz jót venni, vagy csak nagyon drágán. Egyet szoktam megenni.

Kenyérből 2 szeletet (püspökkenyér nagyságú szelet)

2014. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ritkán eszem ilyesmit, de amúgy simán bírok 2-3 zsemlét néha napján (pl. kiránduláskor, utazáskor szendvicsként).
2014. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!