Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szűkös karácsony, melyik éri...

Szűkös karácsony, melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Csirkemell filé, 1279/kg, vagy csontos csirkemell, 1015/kg. Tényleg minden forint számít sajnos, és a filézéssel nincs bajom, hamar megoldom, csak ilyen kis különbséggel nem vagyok biztos benne, hogy megéri megvenni a csontot.
2014. dec. 22. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A filé éri meg jobban, ha a hús/ár arány számít. Elég nehéz azért a csont.
2014. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csontos jobban megéri, mert abból tudsz levest is főzni.
2014. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két ellentétes választ kaptál.


Amúgy abban a másodikkal értek egyet, hogy ha használnád a csontot, akár most, akár fagyasztás után később pl. egy levesbe és ki tudod filézni, akkor a csontosat venném meg.


Viszont ha nem használnád a csontot, hanem menne a szemétbe, akkor mindneképpen a filét.


Meg kérdés az is, hogy mekkora mennyiséget vennél. Kis mennyiségnél lehet a filé jobban megérné.

2014. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A csontot beszoktam főzni levesbe, de most nem lesz rá szükség, a fagyasztó meg nem működik. Olyan 2 kg-t biztosan vennem kell. Na mindegy, beigazolódott, amire gondoltam, hogy nagyjából mindegy, ha csontosat veszek, lesz plusz leves, de a filé se drágább. :) Köszi mindenkinek!
2014. dec. 22. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Ha a csontot kidobnád akkor természetesen a filé érné meg
2014. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már kipróbáltam, a filé éri meg jobban. Húsárban veszd a csontját, amit külön megvehetnél (ha szükséged lenne rá ) 270 ft/kg áron.
2014. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz levest fözni, akkor mindenképpen a csont nélküli éri meg jobban.
2014. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Muhaha! válasza:

Röviden:filé

Hosszabban:a filé

(: (: (: (: (:

2014. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!