Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki mit reggelizik eppen vagy...

Ki mit reggelizik eppen vagy reggelizett?

Figyelt kérdés
En speciel nem reggelizek, vagy inkabb ugy mondom, hogy ket nagy bogre kave a reggelim. Ti szoktatok reggelizni.

2015. jan. 17. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktam, mindig zabpelyhet főzök gyümölccsel, de most nincs kedvem főzni, szóval beleteszem joghurtba. Plusz a nagy bögre tejeskávém, az elmaradhatatlan :)
2015. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én minden nap reggelizem,ezt az étkezést soha nem hagyom ki, de nem tudok főtt vagy sült ételeket enni (pl. pancake, omlett, gofri stb.)

Legtöbbször szendvicset készítek vékony magos tönkölytoastból, feltétnek pulykamellsonkat és szeletelt sajtot választok, illetve telepakolom zöldségekkel : retek, pritamin paprika, kigyóuborka, sőt néha jégsalata is.:)

Hétvégente 2 főtt tojást eszem (és ettem ma is) egy szelet tönkölytoasttal és az elmaradhatatlan zöldségekkel.

Kávézni, teázni nem szoktam, néha iszom Cserpes kakaót vagy Cserpes karamellas tejet.

2015. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kétszer reggelizem, amint felkelek rögtön be kell kapnom egy falatot.

Ma reggel hatkor egy kocka szendvicskenyeret ettem vajjal, most 9:30-kor órakor pedig 3 virslit eszem szintén egy kocka teljes kiőrlésű szendvicskenyérrel.

2015. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én reggel csak kávét szoktam inni cukor nélkül, nagyon kevés tejjel.


Hétköznap délelőtt szoktam enni gyümölcsöket, magokat. (Suliba járok még).


Szombatonként általában egy tál gyümölcssalit csinálok, mézzel. Ma is ezt ettem :D

2015. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy cappuccinót ittam frissen őrölt szemes kávéból, mellé egy tökmagos, teljes kiőrlésű zsemlét kecskesajttal és rukkolával, majd egy fehér szezámmagos zsemlét vajjal és fügelekvárral.
2015. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hu 5oske ez a fugelekvar meg a kecskesajt most utott.
2015. jan. 17. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ütött rajta? Nagyon szeretem ezt a kettőt.
2015. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt jelenti dragam, hogy most megkivantam oket!
2015. jan. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!