Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meddig áll el a kiolvasztott...

Meddig áll el a kiolvasztott parajpüré?

Figyelt kérdés

Ma olvasztottam ki már kiolvadt, de aztán meghívtak vacsorázni minket, holnap estig eláll vajon,nem romlik meg? Nincs semmi ráírva csak hogy tárolás mélyhűtőbe ugye..Most beraktam hűtőbe.

Holnap este megcsinálhatom tejszínes spenótmártásnak?



2015. jan. 25. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 2 napig
2015. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Másfél napig, de egy napnál tovább ne várj lehetőleg. Tessék elfogyasztani még időben.
2015. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma főzd meg mindenképpen, mert elég hamar romlik.Megfőzve még egy napot bizton eláll.
2015. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És este miből tudom meg ha már nem jó? Íze,szaga milyen egy spenótnak ha romlott?
2015. jan. 26. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Savanyú szaga lesz, akkor már ne főzd meg.

Szerintem még most állj neki ne várj estig. legalább főzd meg, aztán befejezheted este.

2015. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 nap
2015. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, elég parázós vagyok az érzékeny gyomrom miatt úgyhogy inkább kidobtam, majd veszek másikat. Köszi a segítséget :)
2015. jan. 27. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!