Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem hiszi el nekem senki,...

Nem hiszi el nekem senki, hogy volt régen olyan vaj, ami csokis meg azt hiszem epres ízű volt. Emlékszik-e más is, vagy én vagyok a hülye? (asszem Delma volt de nem biztos)

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 21:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, ideje bevenned a gyógyszereidet.
2015. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
En is emlekszem ra hogy volt csokis vaj....
2015. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

Pedig volt.

A lányom 97-ben született, két-három éves volt, amikor lehetett kapni. A csokisat biztosan nem próbáltam, de az epres rémes volt, tele apró magokkal, utáltuk is.

2015. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Csokis kockasajt, az volt, mesesajt néven futott."


Erre én is emlékszem, akkor általános iskolába jártam (kb 50 évvel ezelőtt) éppen és hozott valaki belőle a suliba és szünetben kóstolgattuk de nem lehetett megenni, Volt akinek hányingere volt tőle és öklendezni kezdett. Egyébként amikor megkóstoltam én is undorral köptem ki.


Nem fért össze a csoki és a sajt. Vajjal nem tudom hogy passzol össze, olyant nem láttam.


Ezt a csíkos mogyoró krémet, amit most is lehet kapni, volt amikor ettem, az még elment, de nagyon geil volt.

2015. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
A Delma az margarin és nem vaj. Vaj biztos nem volt ilyen ízekben, sajtból (Mese kockasajt) na abból volt csokis ízű, förtelmes is volt.
2015. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, arra emlékszem. :)
2015. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, a mesesajtot ismerem, nem arra gondoltam.


"Pedig volt.

A lányom 97-ben született, két-három éves volt, amikor lehetett kapni. A csokisat biztosan nem próbáltam, de az epres rémes volt, tele apró magokkal, utáltuk is.

"


a nevére esetleg nem emlékszel?

2015. febr. 5. 17:44
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
Pedig volt ilyen, nekem is dereng valami. Asszem egyszer vettünk is belőle, de még nagyon kicsi voltam. Most engem is kíváncsivá tettél, kérdező, remélem sikerül kideríteni, hogy mi volt a neve/márkája (bár valamiért nekem Rama rémlik). :D
2015. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, egy ilyet találtam, itt is Ramát említ az egyik hozzászóló, idézem: "+vettem epres rama szendvicskeremet!!!eleg bizarr otlet..meg nem kostoltam..embernek vettem..de lehet felviszem zszs-hez nehoyg bevagjam a fonottkalacccsal ami itt arvalkodik:)

van csokis is..de az mar tenyleg tul finom lehetoseg lett volna:)" [link]

2015. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
nem emlékszem a nevére, de egész délután ezen kattog az agyam.
2015. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!