Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem hiszi el nekem senki,...

Nem hiszi el nekem senki, hogy volt régen olyan vaj, ami csokis meg azt hiszem epres ízű volt. Emlékszik-e más is, vagy én vagyok a hülye? (asszem Delma volt de nem biztos)

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 21:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Zelleres és barackos vajkrémre emlékszem a '80-as évekből, de a márkájára nem emlékszem .
2015. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

..én csak a csokis sajtra emlékszem, annak pfúj milyen íze volt.. én nem vettem olyant de egyszer valaki hozott be a suliba belőle sok darabot és már senkinek nem kellett. Egyet én is megkóstoltam és még a hasam is megfájdult tőle. Nagyon olyan íze volt amilyen a színe, kaki.. akarom mondani csokis sajt íz de az valami rettenetes volt. Már inkább kenték még a wc falára is a hülék poénból mert senki nem ette már. :))


[link]

2015. dec. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Milka csokis philadelfiát kóstoltam de nagyon rossz íze van neki.
2019. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Csokis sajtra emlékszem. Mesesajt.
2019. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak helyesbítésből jelenlegi fogalmak szerint: a margarin tulajdonképpen növényi vaj vagy vajpótló, így nem helytelen vajnak nevezni. Az elmúlt években pedig még jobban visszakerült az igazi vaj alapjaihoz tejszármazékokkal és joghurtos vagy teavajas keverésekkel. Igazi régi vajat pedig csak termelőknél lehet kapni, a boltok zsíros teavajjal vannak tele, és így két eltérő részre különültek el a vajfélék.
2020. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!