Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Zab jótékony hatásai? (....

Zab jótékony hatásai? (. tapasztalatok ezzel kapcsolatban)

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Elég régóta, kb. hónapok óta minden este durván 400 g zabkását szoktam elfogyasztani... Olvastam róla ezt azt... De én inkább a ti személyes tapasztalaitokra hagyatkozom... Valamint azt szeretném megtudni, hogy glutén- és laktózmentes-e a zab...?

#hatás #zabpehely #zabkása #gluténmentes-e
2015. febr. 25. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
400 g zabkását hogy lehet megenni? :OOO
2015. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vagyis hát, legalább 300 g fölött biztos :D
2015. febr. 25. 22:16
 3/10 A kérdező kommentje:
de inkább 400 :D
2015. febr. 25. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz megenni majdnem egy egész csomag zabot? :D
2015. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
neeem nemm.. a zabkása=zabpehely+tej+cukor=400 g :D
2015. febr. 25. 22:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek együtt összesen 400 g, megsaccolva :D
2015. febr. 25. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem reggelente fogyaszd, mert ha este fogyasztod, és nem mozgod le, akkor hízást fogsz tapasztalni magadon, ha eddig még nem láttad hogy nőne a hasad :) reggel kifejezetten egészséges, mert rengeteg energiát ad az egész napra.
2015. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tejben van laktóz. A zabban nincs se laktóz, se glutén, de azt szokták írni a csomagra hogy glutént tartalmazhat, mert ugyanott csomagolják mint a sima lisztet.
2015. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt fejtsd ki légyszi, mert amúgy kerülhet bele glutén ha egy helyen csomagolják.
2015. febr. 26. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit lehet ezen bővebben kifejteni, magában a növényben nincs glutén, de ugyanazokkal a gépekkel takarítják be, ugyanazokon a járműveken szállítják, ugyanazokon a gyártósorokon dolgozzák fel és csomagolják, mint a búzát, tehát szennyeződHET, bár feltételezem ennek a mértéke nem nagy, egészséges ember számára semmi jelentősége.

Rengeteg termékre írnak rá ilyesmit, pl nyomokban mogyorót tartalmazhat, szezámmagot is feldolgozó üzemben készül, stb.

2015. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!