Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A pickwick epres ízű black...

A pickwick epres ízű black teában is van koffein?

Figyelt kérdés
Azt olvastam wikin-, hogy a black teákban van és még több is, mint egy sima nescaféban. Deha ez igaz, akkor a dobozán miért nem tüntetik fel? Nem lenne kötelező pl. az allergiások miatt?

2015. márc. 6. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Fekete tea van benne. A fekete teában tein van. Hasonlóan hat, mint a kv serkentő anyaga a koffein, de picit más. Kisgyereknek nem adható!

[link]

[link]

Ez a két cikk helyre fogja tenni a kérdés mögött húzódó infó hiányt.

A dobozon rajta van több nyelven is, hogy fekete tea.

2015. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
És lázasan sem szabad fekete teát inni, mert nagyon megdolgozza a szívet! (mondjuk ez alapműveltség általános suliból)
2015. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És aki allergiás a koffeinre, annak most ezt szabad inni, vagy nem?
2015. márc. 6. 16:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy azt nem írják rá a dobozra, hogy fekete tea. Hanem hogy valahol azt mondják, meg írják, hogy koffein van benne, valahol amit te is, hogy tein, de ebből nem derül ki számomra, hogy koffein allergia esetén iható-e vagy sem.
2015. márc. 6. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan teát veszek mindig,amire ráírják hogy coffein free :) Nem rizikózok ezzel,mert én se bírom a koffeint.Black teát ne vegyél.
2015. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezentúl akkor azt a leírást én is figyelni fogom.
2015. márc. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!