Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Keserű a sajt? (bővebben lent...

Keserű a sajt? (bővebben lent lesz)

Figyelt kérdés

Sparban vásároltam leerdammer holland sajtot, mert szeretem. Megdöbbenve vettem észre, hogy nyersen kóstolva a sajt keserű. Olyan íze van mintha gyógyszeres oldatba lenne mártva, de ezt csak akkor veszem észre, ha erősebben megízlelem.


Egyébként ez a sajt elvileg kimondottan magas minőségű.... Nem lehetne keserű.

Eleve keserűek kicsit ezek a holland sajtok, vagy az importtal lehet valami hatalmas gond? (merem azt mondani fogyasztásra alkalmatlan, selejt nyugati termékeket vásárolnak fel a magyar forgalmazók)


2015. márc. 13. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A leerdammer keresnyés ízü sajt, az érettségi fokától függöen erösebben vagy kevésbé.


A minöségnek meg a keresernyés íznek semmi köze egymáshoz.

2015. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" (merem azt mondani fogyasztásra alkalmatlan, selejt nyugati termékeket vásárolnak fel a magyar forgalmazók)"


Hát pedig ne merjed, mert a nyugati cégek nem adnak el fogyasztásra alaklamatlan, selejtes terméket, mert emiatt bezárnák az adott üzemet. Ugyanis Nyugaton nem úgy megy, mint MO-on, hogy adok az ellenörnek egy százast és befogja a száját, ott igen komoly következményei vannak - a gyártóra nézve is meg az ellenörre nézve is -, ha csalnak.

2015. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pont az olyan keserü sajtot szeretem nekem adhatod...
2015. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, neked adom.
2015. márc. 13. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!