Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pomelót összeturmixoltam,...

Pomelót összeturmixoltam, hogy gusztusosabb legyen, de nagyon keserű, hogyan fogyasszam?

Figyelt kérdés

Nem akarom ennyi meló után kiönteni, fél órámba telt a turmixolás :D


Minden egyes ízlelés után elég erős keserű ízt érzek, az egész életem lepereg ezalatt



2015. ápr. 1. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pomelónak van egy jellegzetes kesernyés íze. Turmixolás nélkül jobb íze lett volna, legalábbis szerintem.


Esetleg egy kis mézzel ízesíthetnéd. Sajnos jobb ötletem nincs.

2015. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja megpróbálom, köszi! :D
2015. ápr. 1. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom én ami pomelót ettem annak egy csepp keserű íze sem volt. mondjuk én a gerezdeket is megpucoltam...
2015. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez olyan mint vmi bűnrossz sör, legalább is az utóíze, az illata finom
2015. ápr. 1. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyümölcshúst kellett volna összeturmixolni/megenni. A hártyát le kell róla szedni, mert attól olyan "furcsa" keserű ízű.
2015. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ettől még egészséges? A keserű íz ellenére?
2015. ápr. 1. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, egészséges. Sok benne a B1-, B2- és C-vitamin valamint a kálium, ezenkívül zsírégető enzimet is tartalmaz, ezért fogyókúrázóknak is ajánlható.


Végül sikerült megenni? :)

2015. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem nem ilyenkor már nem szoktam, majd holnap reggel megfenyítem magam és legyűröm :D


képes vagyok sokszor csak azért enni valamit mert egészséges, még ha nem ízlik :D

2015. ápr. 1. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!